OCZYSZCZANIE WODOROWE AQUAPEEL H2


 

WODOROWE OCZYSZCZANIE

Wodorowe oczyszczanie skóry to wieloetapowy zabieg umożliwiający wykonanie kompleksowej pielęgnacji skóry – poczynając od jej dogłębnego oczyszczania, poprzez neutralizację wolnych rodników i złuszczanie martwego naskórka, aż po dotlenienie i odżywienie skóry oraz efekt rewitalizacji skóry.
W tym celu konieczne jest wykonanie kilku zaawansowanych technologicznie procedur: hydrabrazji, infuzji, ultradźwięków i fali radiowej.
aquapeel

Na jakie partie wykonujemy oczyszczanie wodorowe Aquapeel H2®?
👉twarz
👉szyja
👉dekolt


Czy zabieg Aquapeel H2® jest dla mnie?

Zabieg wodorowego oczyszczania twarzy dedykowany jest każdemu rodzajowi cery, ze szczególnym wskazaniem CERY ZANIECZYSZCZONEJ, Z ZASKÓRNIKAMI I ROZSZERZONYMI PORAMI. Takie oczyszczanie twarzy idealnie sprawdzi się zarówno u mężczyzn, jak i kobiet – i to w każdym wieku. Tego typu zaawansowane zabiegi idealnie sprawdzą się w następujących sytuacjach:

👉szara i zmęczona skóra
👉nierównomierny koloryt skóry
👉tłusta cera
👉tendencja do powstawania zmian trądzikowych i stanów zapalnych
👉poszerzone pory i zaskórniki
👉pierwsze oznaki starzenia się skóry
👉narażenie skóry na zanieczyszczenia środowiskowe

Wodorowe oczyszczanie twarzy stanowi ponadto doskonały WSTĘP DO BARDZIEJ ZAAWANSOWANYCH KURACJI ANTIAGING. Synergistyczne wykorzystanie uzupełniających się technologii: hydrabrazji, infuzji, ultradźwięków oraz bipolarnej fali radiowej umożliwia poprawę stanu skóry już po pierwszym zabiegu.
aquapeel

Jak działa technologia Aquapeel H2®?

Zabieg wodorowego oczyszczania skóry to jedna z nowości na rynku usług kosmetycznych.
Zdobywa uznanie ekspertów i klientów na całym świecie. Ten bezbolesny i całkowicie bezpieczny zabieg umożliwia dogłębne oczyszczanie skóry, a także jej dogłębne odżywienie i dotlenienie. Ostatecznie skóra jest odświeżona, odmłodzona i zrewitalizowana.

Technologia Aquapeel H2®umożliwia spersonalizowanie terapii upiększającej dzięki regulacji przepływu powietrza i substancji odżywczych. Ponadto zastosowanie unikalnej kompozycji związków odżywczych, spełniających aktualne wymagania skóry zapewnia efektywną, indywidualną terapię upiększającą.

Jak wygląda zabieg oczyszczania wodorowego Aquapeel H2®?

Oczyszczanie wodorowe twarzy składa się z 6 NASTĘPUJĄCYCH PO SOBIE ETAPÓW:

I ETAP
Neutralizacji wolnych rodników podczas zabiegu HYDRABRAZJI Z AKTYWNYM WODOREM.
Zabieg ten polega na wykorzystaniu głowicy do hydrabrazji, która umożliwia potraktowanie skóry strumieniem wody z aktywnym wodorem pod wysokim ciśnieniem. Wówczas wodór wprowadzany jest w głąb skóry i wiąże się z reaktywnymi formami tlenu, czyli wolnymi rodnikami, minimalizując ich niepożądany wpływ na procesy starzenia się skóry. W reakcji tej powstaje woda i czysty tlen, zabieg jest zatem całkowicie bezpieczny dla skóry.

II ETAP
EKSFOLIACJI, czyli złuszczania martwego naskórka z wykorzystaniem starannie
skomponowanej mieszanki kwasów. Ten etap przygotowuje skórę na przyjęcie związków
odżywczych, wprowadzanych w głąb skóry w kolejnych etapach zabiegu.

III ETAP
DOTLENIENIA KOMÓREK SKÓRY z wykorzystaniem innowacyjnego źródła doskonale przyswajalnego tlenu. W tym etapie wykorzystywana jest głowica podciśnieniowa, wprowadzająca aktywny tlen w głąb skóry. Umożliwia to uzyskanie efektu przeciwzapalnego, bakteriobójczego, normalizującego wydzielanie sebum oraz stymulacji mikrokrążenia krwi.
Dzięki temu skóra zyskuje blask i koloryt, a dzięki stymulowaniu syntezy kolagenu i elastyny - zwiększa się gęstość skóry.

IV ETAP
LAMINACJI, czyli zabezpieczenia skóry przed wpływem wolnych rodników. Taka INFUZJA ZWIĄZKÓW AKTYWNYCH o wysokim potencjale antyoksydacyjnym spowalnia procesy starzenia się skóry, powstawanie zmarszczek czy przebarwień.

V ETAP
WTŁACZANIA SUBSTANCJI AKTYWNYCH przy pomocy głowicy emitującej ULTRADŹWIĘKI. Fala ultradźwiękowa wprowadza komórki skóry w kontrolowane drgania, co determinuje powstanie efektu termicznego i relaksacji struktur skórnych. Ten etap zabiegu stymuluje krążenie krwi, usprawnia metabolizm komórek skóry oraz zwiększa ich potencjał regeneracyjny.

VI ETAP
LIFTINGU BIPOLARNĄ FALĄ RADIOWĄ, czyli wywołania efektu termicznego w skórze (do wysokości 42 stopni) na drodze oddziaływania prądu o wysokiej częstotliwości. Działanie liftingujące wynika z obkurczenia włókien kolagenowych i wzrostu napięcia i elastyczności skóry.