MEZOTERAPIA MIKROIGłOWA


 

MEZOTERAPIA MIKROIGłOWA - innowacja w kosmetologii.
 
Zabieg mezoterapii to światowa nowość na rynku kosmetologii estetycznej. Urządzenia produkcji niemieckiej, w krótkim czasie od swojej premiery na polskim rynku kosmetologicznym zdobyły sobie uznanie oferując najbardziej innowacyjne podejście do kwestii biorewitalizacji skóry.
BIOREWITALIZACJA SKÓRY to unikatowy sposób na pobudzenie i zintensyfikowanie naturalnych procesów regeneracyjnych i produkcyjnych skóry bez ryzyka zaburzania jej podstawowych funkcji. Zabiegi BIOREWITALIZACJI są unikatowym rozwiązaniem dla kosmetologii i medycyny estetycznej, pozwalają na bardzo intensywne działanie i jednocześnie ogromne bezpieczeństwo.
 Główne założenia zabiegów:
 
    * pobudzenie i podtrzymanie procesów regeneracji skóry
    * polepszenie procesów produkcyjnych
    * zahamowanie produkcji nadmiernej warstwy rogowej naskórka
    * poprawa funkcjonowania układu krwionośnego i limfatycznego
    * oczyszczenie skóry z toksyn
    * skuteczna walka z bakteriami beztlenowymi
    * pozytywna zmiana struktury naskórka
    * wypłycanie linii zmarszczek
    * zmiana kolorytu skóry
    * korekta owalu twarzy
 Podstawowe cechy zabiegów:
 
    * połączenie pracy kwasów i pracy głowicy
    * bezpieczne zniesienie bariery naskórkowej
    * mechaniczna stymulacja pobudzająca najgłębsze partie skóry
    * niezwykle skuteczna suplementacja zewnętrzna
    * brak istotnych przeciwwskazań
 
Zabiegi BIOREWITALIZACJI mogą być wykonywane raz w miesiącu jako stała pielęgnacja lub w seriach raz lub dwa razy do roku. Najlepsze efekty uzyskujemy łącząc zabiegi w seriach z comiesięcznymi pojedynczymi procedurami.
 
 
Przeciwwskazania do zabiegów:
   * zmiany wirusowe
    * aktywne zmiany nowotworowe
    * ciąża
    * otwarte rany
    * stany zapalne
 Ochrona skóry po zabiegach:
(4 godz. po zabiegu)
 
    * nie korzystamy z rekreacji wodnej
    * nie korzystamy z solarium i długotrwałej ekspozycji na słońcu
    * nie uprawiamy sportów wysiłkowych
    * nie wykonujemy makijażu
 Pielęgnacja domowa:
Zabiegi BIOREWITALIZACJI skóry wykonywane w gabinecie stanowią spójną całość z pielęgnacją domową i tylko połączenie tych dwóch elementów gwarantuje w pełni zadowalające i długotrwałe efekty. Podczas zabiegów znosimy barierę naskórkową, co daje nam możliwość skutecznej suplementacji zewnętrznej nie tylko podczas zabiegu, ale jeszcze podczas następnych czterech dób.
 Produkty do pielęgnacji domowej:
POWER HYALURON - pielęgnacja domowa kontynuująca zabiegi Pusch Up
POWER LIFT - pielęgnacja domowa kontynuująca zabiegi Anty Ageing
POWER TONIC - codzienna pielęgnacja domowa lecząca skórę niezależnie od zabiegów biorewitalizacji
 

 nowość !

Zabiegi mezoterapii mikroigłowej  SKIN SOLUTION z wyciągiem ze ślimaka
Nowość! Duża skuteczność !
zabieg podstawowy z ekstraktem z białka ślimaka- 150 zł
zabieg obejmuje peeling chemiczny 10% kwasu, nakłucie 20-stoma mikroigłami wprowadzenie ekstraktu białka ze ślimaka, okluzja maską-opatrunkiem
zabieg rozbudowany z ekstraktem z białka ślimaka -350 zł
zabieg obejmuje peeling chemiczny 10% kwasu, nakłucie 20-stoma mikroigłami wprowadzenie hyaluronu, nakłucie liniowe zmarszczek i wypełnienie Argireliną, okluzja maską-opatrunkiem, wprowadzenie ekstraktu z białka ślimaka
Czy wiesz, że ślimaki potrafią zregenerować twoją uszkodzoną tkankę skórną, a nawet odbudować rozłupaną i zniszczoną swoją skorupkę? Wydzielina wytwarzana w ich komórkach nadaje im zdumiewające właściwości regeneracyjne oraz zdolność do ochrony ich skóry przed czynnikami zewnętrznymi.
Skóra ślimaka posiada podobne elementy konstrukcyjne do skóry ludzkiej, dzięki temu zawarte w wydzielinie składniki, traktowane są przez naszą skórę jako naturalne i co za tym idzie doskonale przyswajalne, w odróżnieniu od uzyskiwanych syntetycznie odpowiedników.
Skuteczność śluzu odkryto w Południowej Ameryce, kiedy to naukowcy zaobserwowali, że wśród pracowników winiarni, zbieranie ślimaków nadzwyczajnie wygładzało skórę, pomimo wielu lat narażania dłoni na niekorzystne warunki (szorstkie gałązki krzaków winogron wysuszały oraz raniły dłonie). Jakiekolwiek zadrapania i rany goiły się szybko bez pozostawiania trwałych śladów i blizn. W wyniku badań opracowano serię kosmetyków, które zawierają naturalne składniki pochodzące ze śluzu ślimaka, takie jak: Naturalna Alantoina (w odróżnieniu od pozostałych dermatologicznych produktów, gdzie alantoina uzyskiwana jest syntetycznie w laboratorium) - sprawia, że regeneracja skóry staje się możliwa, blizny i rozstępy znikają błyskawicznie, a rany goją się znacznie szybciej, pozostawiając jedynie minimalne ślady. Proteiny & Witaminy (A, C i E) - wzbogacają oraz wygładzają Twoją skórę. Naturalny Kolagen i Elastyna - są głównymi składnikami ludzkiej tkanki łącznej skóry. Naturalny Kwas Glikolowy – wspomaga złuszczanie naskórka, eliminuje i usuwa martwe komórki znajdujące się na powierzchni skóry, które powodują, że wygląda szaro oraz sprawia wrażenie zmęczonej. Napina skórę, zmniejszając efekt zmarszczek oraz zmarszczek mimicznych. Odkryto, że kwas glikolowy znajdujący sie w wydzielinie jest całkowicie naturalny i  nie podrażnia skóry przez co jest  hipoalergiczny.
Ekstrakt ze ślimaka pomaga zredukować występowanie trądziku , śladów po trądziku, plamek wieku starczego, przebarwień oraz blizn, bez znaczenia w jakim wieku jesteś. Poprawia wygląd i koloryt szarej skóry dzięki naturalnemu złuszczaniu naskórka. Odpowiedni do wszystkich typów skóry. Uzyskiwany bez szkody dla ślimaków.
Składniki cząsteczki SYN-AKE:
• peptydy, o działaniu jak botoks
• pantenol, łagodzi i nawilża
• witaminy C i E są antyoksydantami
• wyciąg z rumianku, łagodzi stany zapalne
• skrzyp polny i owies, są źródłem krzemu
• oczar wirginijski, uszczelnia naczynia krwionośne
Rezultaty zabiegu:
• widoczny i natychmiastowy efekt już po pierwszym zabiegu
• powstrzymany efekt starzenia się skóry
• wygładzenie już istniejące zmarszczki
• intensywne nawilżenie
• łagodniejsze worki pod oczami
• zmniejszenie widoczności tzw. „lwiej zmarszczki" między brwiami
• uczucie komfortu i odświeżenia