ZABIEGI ESTETYCZNE


REWITALIZACJA UST KWASEM HIALURONOWYM


Jednym z symboli kobiecości są piękne, pełne usta. Sposobów na powiększenie ust jest kilka. Odpowiedni makijaż powiększy je optycznie, można także kupić specjalne pomadki i błyszczki, które chwilowo powiększą usta. Jednak żaden z tych sposobów nie da takiego efektu, jak kwas hialuronowy. Podczas wstrzykiwania go w górną i dolną wargę nadajemy  im odpowiedni kształt – jak w przypadku wolumetrii twarzy. Dzięki temu nasze usta stają się perfekcyjne. Podkreślony łuk kupidyna, idealna wypukłość sprawiają, że wyglądamy kobieco i zyskujemy pewność siebie. 


 

MEZOTERAPIA IGŁOWA I LIPOLIZA INIEKCYJNA


Mezoterapia igłowa staje się coraz popularniejsza.. Preparat, którym wykonuje się mezoterapię, zawiera bogate kompleksy witamin min. A, C, D i E, które wygładzają skórę, poprawiają jej koloryt, a zawarte antyoksydanty w witaminie C zwalczają wolne rodniki, spowalniając procesy starzenia.

Lipoliza iniekcyjna polega natomiast na wstrzykiwaniu preparatu przygotowanego na bazie soi, a zabieg ma na celu pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej min: z brzucha, ud, rąk a także tzw. drugiego podbródka,  Preparat rozbija komórki tłuszczowe.

 

WYPEŁNIAIANIE ZMARSZCZEK -KWAS HIALURONOWY
W czołówce zabiegów medycyny estetycznej plasuje się też uzupełnianie ubytków tkanki kwasem hialuronowym. Ten biopolimer występuje u każdego człowieka, wydajnie wiążąc wodę w skórze i chroniąc ją tym samym przed wiotczeniem i wysychaniem. Z upływem czasu jego ilość wyraźnie się jednak zmniejsza, dlatego chcąc zachować młodość na dłużej powinno się go regularnie uzupełniać. Zabiegi kwasem hialuronowym nie tylko doskonale nawilżaja skórę, ale także pomagaja wypełnić zmarszczki, poprawić owal twarzy czy nadać pożądany kształt chociażby policzkom czy ustom.

 

 

KOREKCJA ESTETYCZNA NOSA KWASEM HIALURONOWYM

Obraz może zawierać: co najmniej jedna osoba i zbliżenie

Nos znajduje się w centralnej części twarzy i stanowi jej najbardziej wystający element. Stanowi integralna część całej twarzy i wraz z pozostałymi częściami (oczami, ustami itd.), tworzy estetyczną całość. Zdarza się również tak, że nos wyróżnia się na tle twarzy swoim nieproporcjonalnym kształtem lub wielkością. Dzisiaj, dzięki nowoczesnym technikom , możemy z łatwością zmienić te parametry i sprawić, że nos będzie prezentować się estetycznie.

PROFHILO

to nowy , bezpieczny zabieg odmładzający doceniony w innych krajach Europy

Profhilo otrzymał złotą statuetkę w kategorii „Zabieg odmładzający i wzmacniający skórę” na Aesthetic and Anti-aging Medicine European Congress (AMEC) Paris oraz główną nagroda za najlepszy zabieg odmładzający w kategorii: „Iniekcyjna Innowacja Roku 2015/2016” na targach CCR w Londynie.

 

profhilo - PROFHILO - MOLEKUŁA MŁODOŚCI

 

 

Profhilo jest unikalnym zabiegiem odmładzającym nie tylko skórę, lecz także tkankę podskórną, która zapewnia bezpośrednie rusztowanie dla skóry. Zapewnia efekty, które do tej pory możliwe były do osiągnięcia tylko przy skojarzeniu wielu zabiegów, działających na różne mechanizmy starzenia się:

 

Jakie problemy rozwiązuje PROFHILO?

 

Jakie są zalecenia i przeciwwskazania?

 

Jak się przygotować?

 

profhilo efekty - PROFHILO - MOLEKUŁA MŁODOŚCI

TERAPIA PEPTYDOWA NA TWARZ AQUASHINE BTX-  nawilżanie twarzy

Revofil AQUASHINE to nowoczesna i innowacyjna gama preparatów do stymulującej mezoterapii skóry, wzbogaconych o unikatowy kompleks opatentowanych peptydów biomimetycznych tzw. aktywnych białek.

Kompleksowe działanie preparatów Aquashine z jednej strony wspomaga odnowę komórek, nawilżenie skóry oraz dostarcza komórkom składników budulcowych, a z drugiej redukuje oznaki starzenia takie jak zmarszczki mimiczne czy przebarwienia.

 

Gama 3 preparatów:

Aquashine BTX– NOWOŚĆ! – redukcja zmarszczek mimicznych

Aquashine– regeneracja i nawilżenie

Aquashine BR– rewitalizacja i redukcja przebarwień

3 x aq

AQUASHINE BTX

Peptydowy ‘relaks’ twarzy  (2 ml)

btx

Aquashine BTX to produkt nowej generacji, zapewniający kompleksowe rozwiązania w terapii przeciwstarzeniowej. Główną zaletą produktu jest jego wielopoziomowe działanie. Kompleks peptydowy stabilizuje aktywność mięśni w skórze, rozluźnia włókna mięśni mimicznych, powodując wygładzenie zmarszczek. Zawarty w Aquashine BTX nieusieciowany kwas hialuronowy głęboko nawilża skórę i wspomaga zdolność peptydów do penetracji, przedłużając ich działanie.

aq1            aq2

Skład Aquashine BTX

aqbtx3

Jak działa botulina peptydowa

Działanie Aquashine BTX polega na rozluźnieniu mięśni mimicznych bez blokowania przewodnictwa nerwowo-mięśniowego, a więc Aquashine BTX nie działa jak botoks, ale zmierza do podobnego efektu – wygładzenia skóry i rozluźnienia mięśni twarzy. Zastosowane w nim związki aminokwasowe hamują wydzielanie i transport acetylocholiny do zakończeń nerwowych, co redukuje skurcze mięśni mimicznych.  Efekt wygładzenia jest zawsze bardzo naturalny.

Dodatkowo zawarte w preparacie peptydy odżywiają i regenerują skórę, lekko ją napinając i poprawiając jej kondycję.   Aquashine BTX jest zabiegiem pomiędzy klasyczną mezoterapią a botoksem – w naturalny sposób wygładzającym zmarszczki i dodatkowo poprawiającym jakość skóry. Aquashine BTX działa delikatnie, stopniowo rozluźniając zmarszczki mimiczne.

Preparat podawany za pomocą iniekcji metodą klasycznej mezoterapii.

Wskazania Aquashine BTX

 

PEELINGI CHEMICZNE
To jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się przebarwień, blizn po trądziku, zaskórników czy rozstępów oraz świetna metoda na odmłodzenie twarzy i zredukowanie zmarszczek.

Polecamy w naszym salonie  : kwas pirogronowy, kwas trójchlorooctowy,kwas salicylowy, kwas migdałowy , RETIX C,  AquaPeel itp. 

WŁOSY – DR CYJ HAIR FILLER

Innowacyjny zabieg będący efektem 15 lat badań i ulepszeń laboratoriów biotechnologicznych Caregen, które są największym na świecie producentem peptydów biomimetycznych i czynników wzrostu używanych w materiałach medycznych i kosmetykach. Polega na wstrzykiwaniu w skórę głowy 1 ml roztworu (w jednorazowej ampułkostrzykawce) hamującego większość procesów prowadzących do utraty włosów.

Zawarte w nim peptydy biomimetyczne to substancje wiążące się z receptorami żywych komórek (np. skóry, mieszków włosowych) i wpływające na aktywność tych komórek poprzez naśladowanie działania substancji znajdujących się w zdrowej, młodej skórze (czynniki wzrostu). Unikalna forma leku – kompleks 7 peptydów zawieszonych w usieciowanym kwasie hialuronowym umożliwia uwalnianie się leku w skórze głowy przez 2 tygodnie po zabiegu.

 

Unikalny skład:

 

Całość leczenia składa się z 4 zabiegów wykonywanych zwykle co 2-3 tygodnie. W wielu typach łysienia, jeśli leczenie jest podjęte szybko, można uzyskać poprawę już po 1-2 zabiegach. W łysieniu androgenowym poprawa następuje wolniej.

DR CYJ HAIR FILLER - WŁOSY - DR CYJ HAIR FILLER