BLOOMEA


BLOOMEA -NOWOŚĆ w Alexspa!!!
Francuski zabieg na twarz,który pomaga pozbyć się uciążliwych problemów takich jak: przebarwienia,blizny,rozstępy,zmarszczki,rozszerzone naczynia krwionośne.

Pierwsze urządzenie do peelingu skóry bez bólu! Bloomea® przez 10 lat była wykorzystywana przez francuskich chirurgów plastyków głównie w zabiegach pooperacyjnych w celu przyśpieszenia leczenia blizn czy rozstępów. Z czasem bazując na badaniach histologicznych pięciu warstw naskórka odkryto wyjątkowe działanie technologii TRIO M.M.L w zabiegach kosmetologicznych.
Skóra staje się miękka w dotyku, bardziej promienna i rozjaśniona, ponieważ następuje wygładzenie warstwy rogowej naskórka. Usuwanie zmarszczek, zwiększenie napięcia i poprawiony kontur twarzy – to nigdy nie było prostsze! Bloomea rewelacyjnie radzi sobie z piegami, redukuje przebarwienia, także te z nadmiaru słońca czy solarium. Pomaga także na blizny po trądziku. Zabiegi na twarz Bloomea zawdzięczają rewelacyjną skuteczność połączeniu trzech technologii anty-aging, które zwiększają w skórze ilość elastyny aż o 20%, co jest porównywalne do efektów resurfacingu laserowego. Dodatkowo mocno nawilżają i natleniają skórę, przywracając jej młodzieńczą świeżość. Umożliwiają również piękny modeling cery
wrażliwej i naczyniowej. Zabiegi kosmetyczne Bloomea są całkowicie bezbolesne.

Czas trwania zabiegu to ok .60 minut.Przebudowa skóry zaczyna się po kilku godzinach.


Wskazania do zabiegu:
👉Sucha skóra
👉 Wiotka skóra
👉 Zmarszczki
👉 Blizny
👉 Rozstępy
👉Przebarwienia

 

Efekty:
👉 zwiększenie napięcia skóry
👉 ujędrnienie i wygładzenie skóry
👉 poprawa kolorytu i struktury skóry
👉wymodelowanie owalu twarzy
👉 trwałe odmłodzenie dzięki regeneracji kolagenu i elastyny
👉 skóra bardziej promienna i rozjaśniona
👉redukcja zmarszczek
👉dotlenienie
👉 głębokie nawilżenie
👉 mechaniczny resurfacing laserowy
👉redukcja przebarwień i blizn potrądzikowych
👉przywrócenie miękkości skóry