ŚLUB


Dzień ślubu to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Każda panna młoda chce wyglądać olśniewająco i pięknie. Wykonując makijaże ślubne dbamy o to by dostosować je do urody, stylu i charakteru panny młodej tak by czuła się w tym dniu wyjątkowo.Zapraszamy również Pana młodego,który również powinien się przygotować na tą wyjątkową okoliczność. Makijaże wykonujemy na trwałych profesjonalnych kosmetykach.

Dłonie są wizytówką każdej kobiety. Szczególnie w tym dniu dłonie muszą wyglądać pięknie. Polecamy zabiegi odżywczo-regenerujące na dłonie,  manicure french lub hybrydowy , bądź przedłużenie paznokci.

 Proponujemy wszystkim młodym pannom 30-dniowy program pielęgnacji cery, który idealnie przygotuje skórę do tak ważnego wydarzenia. Jako rozpoczęcie kuracji proponujemy zabiegi przygotowujące skórę do dalszych zabiegów, takie jak: Mikrodermabrazja  lub Zabieg na bazie kwasu migdałowego, oraz Peeling całego ciała. Kolejnym etapem jest nawilżenie, odżywienie i nadanie blasku skórze, zabiegi dobieramy dostosowując je do indywidualnych potrzeb klienta. Polecamy zabieg silnego nawilżenia MEZOTERAPIĘ MIKROIGŁOWĄ, zabiegi firmy Babor oraz Isabelle Lancray. Podczas  spotkań w naszym salonie można umówić się na próbny makijaż. Przed zakończeniem programu wykonujemy depilację oraz zabieg samoopalający całego ciała, a w dniu finałowym profesjonalny Makijaż wykonany przy użyciu trwałych profesjonalnych kosmetyków firmy ARTDECO, REVLON, KRYOLAN, DIOR, LANCOME, BOURJOUS 

 

POLECAMY

KOSMETYCZNE WYBIELANIE ZĘBÓW !!!