Pielęgnacja twarzy
Pielęgnacja ciała
Medycyna estetyczna
Laser IPL
Laser light sheer
Mezoterapia igłowa
Mezoterapia mikroigłowa
Masaże
Opalanie natryskowe
Kosmetyczne wybielanie zębów
Trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs
Makijaż permanentny
Kosmetyka mężczyzn
Pielęgnacja dłoni i stóp
 
GABINET KOSMETYCZNY ALEXSPA
ul.Rynek 4
83-300 Kartuzy
tel. 58 681-26-02
kontakt.alexspa@gmail.com

 KONTAKT
58 681-26-02
 
 

MEDYCYNA ESTETYCZNA


Powiększanie ust kwasem hialuronowym
Jednym z symboli kobiecości są piękne, pełne usta. Sposobów na powiększenie ust jest kilka. Odpowiedni makijaż powiększy je optycznie, można także kupić specjalne pomadki i błyszczki, które chwilowo powiększą usta. Jednak żaden z tych sposobów nie da takiego efektu, jak kwas hialuronowy. Podczas wstrzykiwania go w górną i dolną wargę nadajemy  im odpowiedni kształt – jak w przypadku wolumetrii twarzy. Dzięki temu nasze usta nie tylko się powiększają, ale stają się perfekcyjne. Podkreślony łuk kupidyna, idealna wypukłość sprawiają, że wyglądamy kobieco i zyskujemy pewność siebie. 

Polecamy w naszym salonie : Juvederm, Filorga, Mesoestetic, Neauvia.

Mezoterapia igłowa i lipoza iniekcyjna
Mezoterapia igłowa staje się coraz popularniejsza.. Preparat, którym wykonuje się mezoterapię, zawiera bogate kompleksy witamin min. A, C, D i E, które wygładzają skórę, poprawiają jej koloryt, a zawarte antyoksydanty w witaminie C zwalczają wolne rodniki, spowalniając procesy starzenia. Lipoliza iniekcyjna polega natomiast na wstrzykiwaniu preparatu przygotowanego na bazie soi, a zabieg ma na celu pozbycie się nadmiaru tkanki tłuszczowej min: z brzucha, ud, rąk a także tzw. drugiego podbródka,  Preparat rozbija komórki tłuszczowe.

Polecamy w naszym salonie : Cytocare,  Filorga,  Aquashine, Revolax, Dermaheal.

Wypełniacze
W czołówce zabiegów medycyny estetycznej plasuje się też uzupełnianie ubytków tkanki kwasem hialuronowym. Ten biopolimer występuje u każdego człowieka, wydajnie wiążąc wodę w skórze i chroniąc ją tym samym przed wiotczeniem i wysychaniem. Z upływem czasu jego ilość wyraźnie się jednak zmniejsza, dlatego chcąc zachować młodość na dłużej powinno się go regularnie uzupełniać. Zabiegi kwasem hialuronowym nie tylko doskonale nawilżaja skórę, ale także pomagaja wypełnić zmarszczki, poprawić owal twarzy czy nadać pożądany kształt chociażby policzkom czy ustom.

Polecamy w naszym salonie :Profhilo, Juvederm, ,  Filorga, , Revolax, Mesoestetic, Neauvia.


Peelingi  chemiczne
To jeden z najskuteczniejszych sposobów na pozbycie się przebarwień, blizn po trądziku, zaskórników czy rozstępów oraz świetna metoda na odmłodzenie twarzy i zredukowanie zmarszczek.

Polecamy w naszym salonie  : kwas pirogronowy, salicylowy, migdałowy , RETIX C,  AquaPeel itp.


Botoks – skuteczna walka ze zmarszczkami
Kurze łapki, poprzeczne zmarszczki na czole czy poprzeczne zmarszczki między brwiami (lwie zmarszczki) nie tylko nas postarzają, ale sprawiają także, że wyglądamy surowiej, nieufnie. Zmarszczki górnej partii twarzy zwalczamy za pomocą botoksu. Botoks, czyli toksyna botulinowa (inaczej jad kiełbasiany) jest całkowicie bezpieczną substancją, stosowaną także w okulistyce i neurologii. Również w medycynie estetycznej jego zastosowanie nie ogranicza się jedynie do redukcji zmarszczek.. A jak działa botoks? Blokuje on połączenia nerwowo-mięśniowe, rozluźniając wybrane partie mięśni i tym samym znacznie zmniejsza napięcie, które powoduje zmarszczki

   
     
POWIĘKSZANIE UST JUVEDERM, LIPOLIZA INIEKCYJNA ,REFRESHING UST - ZABIEG GWIAZD (GŁĘBOKIE NAWILŻANIE UST KW,HIALURONOWYM ), MEZOTERAPIA IGŁOWA, WYPEŁNIANIE ZMARSZCZEK , LASEROWA DEPILACJA LIGHT SHEER